KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861148
nr 1286 1148
Vladimir Velickovic
(f. 1935), Serbien
Etsning, Signerad, numrerad 20/90, 1972, bladets mått: 78x79 cm
Vladimir Velièkoviæ, serbisk bildkonstnär född i Belgrad 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:50:35
600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Vladimir Velickovic
Läs mer om Vladimir Velickovic